Web sitem için neden SSL sertifikası kullanmayalım ?

nedenssl

SSL sertifikası web siteniz için çok önemlidir. Ziyaretçilerinizin ya da müşterilerinizin sitenizde bulunan bilgilerinin korunması için SSL sertifikasına ihtiyacınız vardır. Sektör içinde doğru bilinen büyük bir yanlışta, SSL sertifikalarının sadece kurumsal ve e-ticaret sitelerinde kullanmasıdır. Bireysel bloglar ya da sitelerinde SSL sertifikası kullanması çok önemlidir. Başta Google sıralaması sonrasında web tarayıcılarında sitenin sorunsuz açılması için web sitenize SSL sertifikası tanımlanmasını gerekmektedir.

SSL sertifikası, tarayıcılar arası ve sunucular arası veri akışını şifreler. Bu bilgilere sızılmasını engeller. Kimlik doğrulaması gerçekleştirir ve işlemi doğru sunucu üzerinde yaptığınızı kontrol eder. Özellikle e-ticaret sitelerinde kredi kartı bilgilerini şifreler ve bu bilgilerin sızdırılması engeller.

SSLSepeti.net üzerinde satılan sertifikaların tümü %100 SEO ve mobil uyumludur. Tüm SSL sertifikalarının sigorta bedeli mevcuttur. Comodo / Geotrust firmaları 10.000$ ile 1.000.000$ arasında sigorta sağlamaktadır.

Web sitenizin SSL sertifikası üzerinde açılması ziyaretçilerinize ve projelerinize güven verir. Tüm SSL sertifikalarımızın ücretsiz sağladığı site mührü özelliği ile, sitenizin SSL ile açıldığını tüm ziyaretçilerinize gösterebilirsiniz.

Web sitenize en uygun SSL sertifika siparişini vermek için sslsepeti.net adresimizi ziyaret ediniz. Kredi kartı 3D sms doğrulamasıyla tamamen güvenli bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz.
  • ssl sertifikası, neden ssl kullanmayalım, ssl sertifikası nedir, ssl
  • 0 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

İlgili diğer dökümanlar

Ücretsiz SSL sağlayıcısı Let’s Encrypt 3 milyon SSL'i iptal ediyor!

Teknoloji blog ve haber sitelerinde yayınlanan habere göre ücretsiz SSL sertifikası sağlayan...

SSL sertifikası siparişi verdiğim alan adını nasıl doğrulayabilirim ?

Firmamız üzerinden aldığınız SSL sertifikalarını 3 farklı yöntem ile * doğrulayabilirsiniz. Bu...